Ta strona wymaga stosowania cookies do pełnego działania. Informacje przechowywane w cookies opisane są w naszej polityce prywatności.

OK
Masz pytanie? Zadzwoń 504 570 566
Zaloguj się by wysłać zapytania o oferty: Logowanie

Oferty last minute


Poznaj Novautis

Novautis to serwis, który oferuje nowe samochody najbardziej popularnych marek w Polsce w najlepszych cenach. Współpracujemy z dealerami z całego kraju, aby umożliwić internautom dokonania rezerwacji na warunkach często nieosiągalnych dla klientów indywidualnych.

Dowiedz się więcej

Zapytaj o super ofertę na samochód dla siebieAktualności Moto.pl

Używana hybryda - czy warto?

31-07-2014
Samochody hybrydowe mają coraz więcej zwolenników i częściej sprzedawane są jako nowe pojazdy także w polskich salonach. To powoduje, że hybrydy stają się obecnie bardziej powszechne także na rynku pojazdów z drugiej ręki. Jaka marka odnosi sukces w pojazdach hybrydowych? Za taką markę można uważać Toyotę, której hybrydowe auta przyjmują synonim auta zarówno oszczędnego, jak i trwałego. A takie samochody są na rynku wtórnym bardzo poszukiwane.

Smart fortwo i forfour | Ceny w Polsce

31-07-2014
Dwa nowe Smarty zostały niedawno zaprezentowane w Berlinie. Teraz poznaliśmy ich ceny

Toyota GT 86 CS-R3 | Tylny napęd wraca do WRC

31-07-2014
O planach zbudowania przez Toyotę rajdowej odmiany modelu GT 86 informowaliśmy Was już w zeszłym roku. Teraz obietnica japońskiego producenta pojawi się na trasie rajdu WRC

JLR | Brytyjskie klasyki w nowych rękach

31-07-2014
Koncern Jaguar Land Rover poinformował, że wszedł w posiadanie największej prywatnej kolekcji brytyjskich samochodów, głównie klasycznych Jaguarów

Nowe Porsche Cayenne | Ceny w Polsce

31-07-2014
W polskich salonach Porsche można składać już zamówienia na nowe wcielenie modelu Cayenne. Poznaliśmy już także polskie ceny.

Wyprzedaż u Fiata | Nowe auto w cenie używanego

31-07-2014
Fiat Auto Poland prowadzi wyprzedaż aut ze starych roczników. W ofercie pozostało kilka interesujących ofert nowych samochodów bez przebiegu z lat 2012/2013 w bardzo atrakcyjnych cenach

Sportowa historia Alfa Romeo | część I

30-07-2014
Alfa Romeo obecnie nie jest potęgą w sportach motorowych. Warto jednak pamiętać, że niegdyś samochody tej marki nadawały ton sportowej rywalizacji w prawie wszystkich najważniejszych cyklach sportu samochodowego na świecie. Oto pierwsza część najważniejszych momentów w historii "czterolistnych koniczynek"

Przetestuj auto marzeń | KTM X-Bow

30-07-2014
Co może się stać, kiedy znany producent motocykli zdecyduje się stworzyć wyczynowy samochód? Zobaczcie sami, to czyste szaleństwo!